Kto jest Online

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

sound byJbgmusic

W tygodniu
W miesiącu
Wszystkie dni

Twoje IP: 18.206.168.65
Czas z servera: 2019-03-19 00:45:47
Visitors Counter

Spotkanie z muzyką - czerwiec 2016

Dnia 10.06.2016 gościliśmy muzyków Warmińsko -Mazurskiej Filharmonii im.Feliksa Nowowiejskiego z Olsztyna. Koncert został poświęcony muzyce baletowej "Wielkie dzieła baletowe Czajkowskiego" i był prowadzony przez Panią Kasię Sobczyk. Dzieci z uwagą wysłuchały wielu znanych utworów rosyjskiego kompozytora pochodzących z baletów  "Jezioro Łabędzie"- "Taniec młodych łabędzi"; " Marsz Żołnierzy " i "Walc Kwiatów" z "Dziadka do orzechów" oraz utwór ze "Śpiącej królewny" w wykonaniu solistki Kasi Sobczyk. Pani Kasia zaprosiła dzieci do nauki tańca młodych łabędzi demonstrując prosty układ taneczny. Na zakończenie spotkania z muzyką przedszkolaki  znakomicie odpowiadały  na kilka pytań dotyczących muzyki Czajkowskiego.  To było juz ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z muzykami z Olsztyna , na kolejne poczekamy do wrzesnia.

dogoterapia czerwiec dogoterapia czerwiec dogoterapia czerwiec dogoterapia czerwiec
Następne zdjęcia w galeri...

Powered by Joomla®Jerzy Dudziński®. Designed by: templates joomla  Valid XHTML and CSS.