Company Logo

bip

Kto jest Online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

sound byJbgmusic

Licznik odwiedzin

961000
Dzisiaj
W tygodniu
W miesiącu
Wszystkie dni
25
25
4660
961000

Twoje IP: 3.93.75.242
Czas z servera: 2019-11-17 01:02:51
Visitors Counter

Szukaj

Obszar 1 wychowanie fizyczne

Sportowy poniedziałek.

 

W Miejskim Przedszkolu Integracyjnym ,,Malinka” w Kętrzynie systematycznie przez cały rok szkolny odbywają się zajęci aerobiku.  W każdej grupie wiekowej ( ,,Krasnale” – 3-4 latki,Biedronki – 5 latki, ,,Smerfy” – 6 latki) dzieci podejmują zabawy ruchowe przy muzyce podczas ćwiczeń porannych 2 w tygodniu. Ponadto wszystkie grupy wiekowe spotykają się raz w miesiącu na wspólny aerobik .

Poprzez systematycznie prowadzone zajęcia aerobiku rozwijamy u naszych przedszkolaków sprawność ruchową, wyrabiamy estetykę i harmonię ruchu, wzmacniamy takie cechy motoryczne jak siła,  wytrzymałość. Aerobik poprawia nastrój, daje wiele radości dzieciom, integruje społeczność przedszkolną. Na zajęciach rytm, tempo i styl ćwiczeń jest dostosowany dp możliwości fizycznych dzieci.

mt_gallery:Aerobik


Załączniki:
Pobierz plik (scenariusz aerobik.docx)Scenariusz aerobik15 kB

Olimpiada sportowa w Szkole Podstawowej nr 1

 

Dnia 18 marca 2014 roku dzieci z grupy „ Smerfy” uczestniczyły w zajęciach gimnastycznych z      klasą I Szkoły Podstawowej nr 1 . Zajęcia miały formę zawodów sportowych.  Były poprzedzone ślubowaniem, które miało zapewnić o uczciwości podczas wykonywanych ćwiczeń. Dzieci podzielone na 3 zespoły brały udział w 6  konkurencjach, za które otrzymywały punkty. Wszystkie dzieci oklaskiwały , po każdej konkurencji zwycięską drużynę. Za sportową postawę zostały obdarowane medalami małego olimpijczyka. Zabawa była wspaniała i,  co najważniejsze , podobała się dzieciom.

mt_gallery:W szkole

Powered by Joomla®Jerzy Dudziński®. Designed by: templates joomla  Valid XHTML and CSS.