Company Logo

bip

Kto jest Online

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

sound byJbgmusic

Licznik odwiedzin

750970
Dzisiaj
W tygodniu
W miesiącu
Wszystkie dni
36
281
1238
750970

Twoje IP: 54.162.128.159
Czas z servera: 2018-07-20 06:50:05
Visitors Counter

Szukaj

Obszar 3 edukacja zdrowotna

Zajęcia gimnastyczne w gr. "Smerfy"

     W naszej placówce zajęcia gimnastyczne prowadzone są cyklicznie i systematycznie w każdej grupie wiekowej. Celem uatrakcyjnienia zajęć wykorzystujemy różnorodne metody i ciekawe techniki prowadzenia zajęć sportowych. Jedną z wykorzystywanych metod jest metoda stacyjno obwodowa.

Zajęcia, które prezentujemy były prowadzone tą metodą odbywały się w sali gimnastycznej w naszym przedszkolu dnia 12.lutego 2014r. Dołączamy scenariusz przeprowadzonych zajęć oraz dokumentację zdjęciową. mt_gallery:W-f


Zabawy ruchowe nad jeziorkiem.

     Dzieci z grupy " Biedronki" dnia 12.03.2014 roku udały się nad jeziorko kętrzyńskie, aby tam uczestniczyć w zabawach ruchowych. Zabawa w terenie sprawiła dzieciom dużo radości, ale też korzystnie wpłynęła na ich zdrowie i samopoczucie ( dotlenienie organizmu, bezpośredni kontakt z przyrodą ożywioną).Po zakończonych zabawach, grupa udała się na spacer wokół jeziorka, aby podziwiać piękno budzącej się do życia przyrody. Obserwowały kaczki, łabędzie, a także  ludzi  uprawiających sport i spacerujących. W powrotnej drodze do przedszkola dzieci pobawiły się  na placu zabaw przy amfiteatrze.

mt_gallery:Zabawy


Załączniki:
Pobierz plik (SCENARIUSZ ĆWICZEŃ GIMNASTYCZNYCH W TERENIE.doc)Scenariusz zajęć w terenie18 kBPowered by Joomla®Jerzy Dudziński®. Designed by: templates joomla  Valid XHTML and CSS.